Toptan Banyo Kesesi

Toptan Banyo Kesesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan banyo kesesi ürünleri ile banyo keyfiniz ikiye katlanacak. Banyo yaparken kullanılan ürünlerin başında gelen banyo keseleri ile temizlenebilir ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. 

ATA MİRASI BANYO KESELERİ

Geleneksel temizlik ürünlerinin başında gelen banyo keseleri etkili bir banyo temizliğinin en önemli malzemesidir. Vücutta biriken kirlerin en büyük düşmanı olan keseler tüm gözeneklerinizin temizlenmesine vesile olacaktır. Cildin tazelenmesini sağlayan banyo keseleri, Osmanlı döneminden günümüze ulaşan temizlik araçlarından biridir. Onlarca faydası bulunan keselerin ünü sadece ülkemizde değil, dünyada da bilinmektedir. Vücudumuzun hijyenini sağlayan banyo keselerine, mucizevi eldivenler desek yeridir. Banyo sırasında derinlemesine bir temizlik istiyorsanız, banyo keselerinden mutlaka faydalanmalısınız. Adeta bir ata mirası olan banyo keseleri ölü derilerinizin canlanmasını sağlamaktadır. Türkiye'de yaygın bir kullanım alanı vardır keselerin. Her Türk evinde mutlaka keseye rastlayabilirsiniz. Hele hele hamamlar, Türk kültürünün en önemli yapıtlarından biridir. Hamamlarımızdan da kese hiç eksik olmamaktadır.  Son derece sıcak bir ortam olan hamamlarda, terleyen vücuda kese yapılması hem derilerin canlanmasını sağlamaktadır, hem de vücuttaki kan dolaşımını kolaylaştırmaktadır. Gelelim kese yapmanın faydalarına. Kese yapmanın yararları sırasıyla şöyledir:

* Kese yapılan vücut daha huzurlu olur ve kendinizi daha ferah hissedersiniz.

* Kese sayesinde ölü derilerinizden kurtulursunuz.

* Keseler aynı zamanda bağışıklık sisteminize destek verir.

* Vücutta oluşan selülitler keseler sayesinde büyük oranda azalma gösterir.

* Aknelerin oluşumuna kese yaparak son verebilirsiniz.

* Cilt altı kan dolaşımınız yine keseler sayesinde kolaylaşır.

Kese yapmak, doğal bir arınma yöntemi olsa da her şeyin bir sınırı olduğunu unutmamalısınız. Keseleneceğiniz  zaman vücudunuza ve kese üzerine sabun ya da şampuan sürmemelisiniz. Sadece duru su kullanarak keselenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan keselerin en güzeli, ipek keselerdir. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yapılan keseleme işleminde asla fazlaya kaçmamalısınız. Ve kese kullanırken de vücuda çok fazla baskı yapmamalısınız. Cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlayan keselerden mutlaka satın almalısınız. Ayrıca alacağınız keseyi müşterek bir kullanıma açmamalısınız. Keselerin kişiye özel ürünler olduğunu unutmamalısınız. Sağlığa uygunluk açısından kese kullanımı kişiye özel olmalıdır.

Kişisel temizliğin öncülerinden biri olan keseler, sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Vücudumuza birçok etkisi vardır keselerin. Yukarıda yararlarını saydığımız keselerin, bilinçsiz kullanılması cilt üzerinde zararlı etkilere sahip olabilir. Örneğin, sık yapılan kese sonucu vücudunuz tahriş olabilir, vücudunuzun nem dengesi bozulabilir ve cildiniz kurumaya başlayabilir. Deri tabakanızı tahriş etmemek adına belirli aralıklarla keselenmelisiniz. Mesela 15 ya da 20 günde bir keselenerek, vücut ve cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz. Keselenmek, vücudunuzdaki kirlerden doğal bir arınma yöntemi olsa da, bu işlemi ölçülü olarak yerine getirmelisiniz. Belirli aralıklarla kese yaptığınız zaman vücudunuzdaki olumlu değişime şahit olabileceksiniz. Keseyle işiniz bittikten sonra, onu sıcak su ile iyice yıkamalı ve güzelce durulamalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle