Toptan Banyo Askısı

Toptan Banyo Askısı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan banyo askılarımızdan faydalanarak çeşitli eşyalarınızı banyolarınıza asabilirsiniz. Banyo askıları, özellikle dar banyolarda akıllı saklama seçeneği ve alan tasarrufu sağlamaktadır. 

BANYO ASKILARININ İŞLEVİ

Banyo içerisindeki alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan banyo askıları, çok fazla çeşidi bulunan ürünlerdendir. Bornoz ya da havlu asabileceğiniz askılar dışında, katlı banyo köşelikleri de bulunmaktadır. Duşakabinli bir banyonun vazgeçilmezi olan banyo köşelikleri üzerinde, şampuanlarınızı ya da farklı bakım ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Banyonuzda kapı arkasına monte edilen askılıklardan da kullanabilirsiniz. Havlularınızı, sabun bezlerinizi, keselerinizi ya da bornozlarınızı kapı arkasında bulunan askılara asabilirsiniz. Kancalı askı modellerinden de kullanabilirsiniz. Banyo askılarının çoğunluğu metal yahut plastikten imal edilmektedir. Bu ürünler arasından paslanmaz çelik olanları tercih etmek daha mantıklıdır. Paslanmaz çelikten üretilen askılar daha uzun süre kullanılmaktadır. Plastik askılar ise, hafiflik yönünden büyük avantajlar sağlamaktadır.

Banyo askılarının montaj işlemi oldukça kolaydır. Matkaplı vidalama ya da vantuzla yapıştırma yöntemlerinden yararlanılarak montaj işlemi tamamlanmaktadır. Banyoda kırma işlemi yapılmasını istemiyorsanız, vantuzlu banyo askılarından satın alabilirsiniz. Bu askıların vantuzlu kısımlarını nemlendirmeniz yeterli olacaktır. Ürünün düzgün ve sağlam şekilde zemine yapışmasını istiyorsanız, zeminin nemli ve kirli olmamasına dikkat etmelisiniz. Düzgün yapışmayan askılar kolayca düşebilmektedir. Bu tür şeylerle uğraşmak istemiyorsanız, vidalanan banyo askılarından seçerek işinizi garanti altına alabilirsiniz. Vidalanan banyo askıları daha sağlam yapıdadır ve onları uzun vadede kullanabilirsiniz.

Banyo askılarının kullanım alanlarının sadece banyolardan ibaret olduğunu söylemek yanlış olur. Bu tür askıları banyolarınızda bulunan duşakabinlerde ya da banyo duvarlarında kullanabileceğiniz gibi, evinizin farklı alanlarında da kullanabilirsiniz. Çeşitli odaların kapı arkalarına bu askılardan asabilirsiniz. Örneğin, mutfaktaki el havlularınızı bu tür askılara asabilirsiniz veya yatak odanızın kapısının arkasına astığınız askılara etrafa dağılan kıyafetlerinizi yerleştirebilirsiniz. Her odanın düzeni böylece sağlanmış olur. Tek asmalık ürünlerden tercih edebileceğiniz gibi, 2'li, 3'lü, 4'lü asma bölümlerine sahip askılardan da kullanabilirsiniz. Dilerseniz yeri kolayca değiştirilebilen vakumlu askılardan kullanarak zahmetli montaj işlemlerinden kurtulabilirsiniz. Setler halinde alabileceğiniz banyo askıları sizlere pratik bir kullanım imkanı verecektir.

Banyo aksesuarları bölümünde bulacağınız banyo askılarına, çeşitli eşyalarınızı asabilirsiniz. Pirinç üzerine krom nikel kaplamalardan imal edilen askılıklardan sipariş vererek suya ve neme karşı dirençli olan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Şık görünümlü banyo askıları ile duvarınızda estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu tür banyo askıları banyonuzla kolayca uyum sağlayacaktır. Dilerseniz yapıştırma bandıyla birlikte satılan banyo askılarından tercih edebilirsiniz. Böylelikle askılarınızı zahmetsizce asabilir, istediğinizde zahmetsizce sökebilirsiniz. Kancalı banyo askıları alternatifleriniz arasına girebilir. Kancalı askıları banyo duvarınıza kolayca sabitleyebilir, havlu, bornoz, kıyafet gibi eşyalarınızı bu askılara rahatlıkla asabilirsiniz. Banyo askılık modellerinde binlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Farklı desenlere sahip bu ürünler banyonuzun havasını değiştirmeye yardımcı olacaktır. Kullanışlı banyo askılıkları banyolarınızdaki düzeni sağlayacaktır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle