Toptan Bandana

Toptan Bandana

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bandana ürünlerimiz hem hanımların, hem de beylerin günlük yaşamlarında severek kullandıkları aksesuarlardan biridir. Siz de rengarenk bandana çeşitlerimiz arasından kendinize en çok yakışan bandanayı seçebilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz. 

BANDANA KULLANIMI

Genelde saç aksesuarı olarak kullanılan bandanalar, günümüzde farklı bir hal alarak vücudun farklı bölgelerinde de kullanılmaya başlamıştır. Görünüşe önem veren bay ve bayanların sıklıkla tercih ettiği bir aksesuardır bandanalar. Özellikle spor giyinmeyi seven, rahat kıyafetler içinde mutlu olan kişiler kombinlerinde mutlaka bandanaya yer vermektedirler. Bandanalar saça takılabileceği gibi; kol bölgesine, boyun kısmına ve ayak bileğine de takılabilmektedir. Şık giyime zemin oluşturan bu ürünler çok farklı renklerde ve motiflerde alıcısına ulaşmaktadır. Modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren bandanalar, termal bandana çeşidiyle de satışa sunulmaktadır. Termal bandanalar, kışın soğuk günlerinde sizlere sıcaklık ve konfor sağlamak için üretilmektedir. Doğa yürüyüşü, snowboard, kayak, tırmanma gibi aktivitelerle uğraşmaktaysanız, termal bandanalardan satın alarak soğuk havalardan korunabilirsiniz. Kış sporlarıyla uğraşan bireyler için termal bandanalar harika bir üründür. Rüzgarı kesen termal bandanalar hem sıcak tutarlar, hem de ıslanınca hemen kururlar.

Oluşumunda kaliteli kumaşlar kullanılan ürünlerimiz, sizleri terletmezler. Ayrıca sağlam kumaş yapılarından dolayı uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Bandananızı en şık şekilde kullanmak istiyorsanız, bunu birçok yolla yapabilirsiniz. Onları hem gece şıklığınız için, hem de gündüz şıklığınız için kullanabilirsiniz. Farklı bölgelerde kullanılan bandanalar sizin daha cool görünmenizi sağlayacaktır. Örneğin, bandananızı ayak bileklerinize bir halhal gibi takabilirsiniz. Sokak stilinde yer alan ayak bileğine takılan bandanalar, şık ve tarz görünmenizi sağlayacaktır.

Bandanayı koluna takmayı tercih edenler de var elbet. Saat ya da bileklik yerine kullanılan bandanalar, kol bölgesinde oldukça havalı durmaktadır. Desenli ya da düz bandanalardan alabilir, onları kolunuza bir aksesuar olarak takabilirsiniz.

Fular görünümlü bandanalara geldi sıra. Farklı bağlama şekilleriyle boynunuzda kullandığınız bandanalar, sizi çok farklı bir görünüme kavuşturacaktır. Farklı bağlama şekillerinden yararlanarak, bandanaları boynunuzda daha şık bir hale getirebilirsiniz. Özetle bir badanayı;

* Halhalın farklı bir versiyonu olarak,

* Bir kol aksesuarı olarak,

* Boyuna bağlanan bir fular olarak kullanabilirsiniz.

90'lı yılların trendi olan ve günümüze kadar taşınan bandana modası hiç bitmeyeceğe benziyor. Şimdilerde neredeyse tüm mağazalarda renk renk satışa sunulmaktadır bandanalar. Renkli bandanalardan kullanarak siz de stilinizi yansıtabilirsiniz. Özellikle kıyafetlerinizle zıtlık oluşturacak bandanalar kullanarak, bir kontrast yaratabilirsiniz. Yahut kıyafetinizin renginden bir ton daha açık ya da bir ton daha koyu bir bandana takarak, ton sür ton yaratabilirsiniz. Ayrıca bandanalarınızı farklı şekillerde katlayabilir, onları vücudunuzun çeşitli bölgelerinde taşıyabilirsiniz. Saçlarınıza, boynunuza, çantanıza, kolunuza, ayağınıza bağladığınız bandananızla kendi modanızı oluşturabilirsiniz. Saçlarınızı topuz yapıp bandananızı başınıza takabilirsiniz. Böylelikle saçlarınızda hoş bir görünüm elde etmiş olursunuz. Daha birçok saç modelinde bandanaların şıklığından yararlanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle