Toptan Balon ve Balon İmalatı

Toptan Balon ve Balon İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan balon ürünlerimiz renk renk, desen desen halleriyle ortamlarınıza eğlence katmaya geliyor. En seçkin balon çeşitlerimiz balon ihtiyacınızı sonuna kadar karşılıyor.

Kutlamaların Baş Aktörü Balonlar

Balonlar; hava, gaz ve ısı ile şişirilen, uçabilen ve plastik malzemelerden elde edilmiş bir araçtır. Birçok sektörde kullanılan balonlar, en çok da dekoratif amaçlarla kullanılır. Gösterilerde, çocuk eğlence yerlerinde, partilerde kolaylıkla görebilirsiniz balonları. En çok tercih edilen ve kullanılan süsleme ürünüdür balonlar. Farklı şekil ve modelleri ile, küçük ya da büyük ebatları ile bulunduğunuz ortamlara her zaman sıcak ve eğlenceli bir hava katarlar. Her türlü iç ve dış mekan süslemelerine uygundur balonlar. Kullanımı çok kolay olan balonlar, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden imal edilmiştir.

Eğlence Anlayışınız Bu Balonlar İle Değişiyor

En özel günlerinize hazırlanma konusunda en büyük yardımcınız parti süsleridir. Balonlar, parti süslerinin en olmazsa olmaz ürünleridir. Balonlarla süslenmemiş bir parti düşünülemez! Mekana hava katan balonlar özel günlerinizi daha anlamlı kılar. Birbirinden renkli modelleriyle bulabileceğiniz balonlar ile eğlenceniz tavan yapacaktır. En keyifli organizasyonların ana malzemesi balonlar ile ortamlar süslenebilir. Balon süsleme olmazsa olmaz bir uygulamadır. Bir mağaza açılışından tutun da, çocuk doğum günü partilerine kadar her ortamda balon süsleme uygulaması yapılabilir. Organizasyona ya da doğum günü partisine katılan bireyler, eğlenceli ve renkli balon süslemeleri eşliğinde eğlencenin tadını çıkarır ve ortamdan mutlu bir şekilde ayrılır. Baskılı balonlardan hatta uçan doğum günü balonlarından rengarenk bir atmosfer yaratılabilir. Balonlarla oluşturabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar vardır. Bu balonlar ile hayvan figürleri, isimler oluşturabilirsiniz. Balonlar uzun süre bozulmadan ortamlarda  kalabilirler. Sadece ortamın ısısına dikkat etmek gerekir. Ortamın sabit sıcaklıkta olması balonlardan daha uzun süre ile faydalanmayı sağlar. Organizasyonunuzun  konseptinizi yansıtması çok önemlidir. Konseptlerinizde balonları şekilden şekle sokabilirsiniz. Balonların daha düzgün bir görüntü oluşturması için ip ya da tel gibi malzemeler kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, balonla süslemelerde birçok alternatif tasarım vardır. Bu teknikleri kullanarak balonlar ile rengarenk bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Siz de süslemelerin ana öğesi bu balonlardan tercih edin.

Balon İmalatı

Balon üretiminde lateks balonlar kullanılır. Bu balonlar kauçuk ağacından elde edilirler. Balon üretiminin temel elemanı olan latekslere bir çok formül eklenmektedir. Renkli balonların oluşumu ise, toz pigmentler sayesindedir. %40 sıvı olan karışımın pişirilip katı hale getirilmesiyle balon üretimi tamamlanmaktadır. Üretim makinelerindeki bazı kalıplar balonlara şekil vermektedir. Balonlar bu makinelerde şekillenirken, diğer taraftan kalite ve dayanıklılık testlerinden geçmektedirler. Karışım içerisine eklenen bir maddenin % 1'lik bir dilimi bile diğer maddelerden farklı olmamalıdır. Yoksa balonun kalitesi olumsuz olarak değişim gösterir. Firmalarda yapılan AR-GE çalışmaları ile artık daha nitelikli ürünler üretilmektedir. Balon üretiminde genellikle pastel renklerden olan beyaz, kırmızı, sarı, koyu mavi, lila, yeşil, lacivert, turkuaz, pembe, turuncu gibi renkler tercih edilmektedir. Üretilen bazı balonlar baskılı, bazıları ise baskısız balonlardır. Balonların rengarenk olmasının olumlu yanı, insanların özellikle çocukların ilgisini çekmeleridir. Tanıtımlarda ve organizasyonlarda sıklıkla kullanılan balonlar, iç ve dış mekan süsleme ürünü olarak çok fazla tercih edilmektedir.

Balonlar her zaman bulunduğunuz ortama dinamizm katar. Renk renk ve desen desen balonlarla mekanınızı süsleyebilirsiniz. Hatta çocuklarınızı bu balonlarla mutlu edebilirsiniz. Lisanslı lateks balonlar, şekilli folyo balonlar, bebek balonları, rakamlı ya da kalpli lateks balonlar, puanlı lateks balonlar ve daha bir çok balon çeşidiyle sevdiklerinize küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Partileriniz birbirinden şirin ve renkli balonlar ile daha cıvıl cıvıl olsun. Hayalinizdeki parti konsepti için bol çeşitli bu balonlardan satın alabilirsiniz. Hazırlayacağınız tüm partiler için ihtiyacınız olan balon çeşitleri burada. Ya da sevgilinize özel bir evlilik teklifi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Hazırlığınızın bu anlamda en büyük tamamlayıcısı olacaktır balonlar. Yahut havaların ısınmasıyla beraber çocuğunuzun sünnet sezonu mu yaklaşıyor? Böyle bir durumda da sünnet düğünü süslemesi olarak renkli balonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bol çeşitli, kaliteli ve rengarenk balonlarımızla kutlamalarınıza ayrı bir hava katın. Birileri tarafından önemsenmek ve hatırlanmak her zaman ayrı bir keyiftir. Sevdiklerinize balonlarla yapacağınız her kutlama onları biraz daha memnun edecek ve en önemlisi de umursandığının farkında olacaklardır. Hele ki sevgisini karşı tarafa çok fazla gösteremeyen bireyler için balonlarla süslenmiş ve hazırlanmış bir ortam, onların sevgilerini göstermeye büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Hem estetik görünüm sağlayan hem de romantik bir ortam yaratan balonlar o günün özel olduğunu gösteren en önemli süs malzemeleridir. Adından da anlaşıldığı gibi özel olan bu günleri, özel olarak hazırlanmış renkli balonlar ile geçirin. Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri ya da yıl başı günleri gibi günler sıradan bir gün olarak kalmasın. Bu günlerde hazırlayacağınız eğlenceli aktiviteler olsun. Bu aktivitelerin içinde de mutlaka ortamınızı neşelendirecek rengarenk, desen desen balonlar olsun. Her anınız şenlik olsun...

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle