Toptan Bahçe Salıncağı Ve Bahçe Salıncağı İmalatı

Toptan Bahçe Salıncağı Ve Bahçe Salıncağı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bahçe salıncağı modellerine göz atarak, zevkinize hitap eden ürünlerle tanışabilirsiniz. Keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak davul salıncaklar, bahçe salıncakları, gölgelikli salıncaklar, salıncak koltuklar, armut koltuklar bahçenizde, terasınızda, balkonunuzda kullanabileceğiniz mobilyalar arasındadır. 

HER ZEVKE UYGUN SALINCAK ÇEŞİTLERİ

Günümüzde farklı tarz ve modellerde salıncaklar üretilmektedir. Bu salıncaklar özellikle bahçeli evlerin en temel ihtiyaçlarından biri olmuştur. Bahçeli bir evde yaşıyorsanız kullanışlı ve şık salıncak modelleri arasından bahçe dekorasyonunuza uyum sağlayacak salıncağı seçip alabilirsiniz. Bahçenize koyduğunuz salıncaklar kimi zaman üzerinde dinlenebileceğiniz, huzur bulabileceğiniz bir ortama dönüşebilir. Çocuklu aileler hafta sonu kahvaltılarından sonra çocuklarıyla beraber bu salıncaklarda güzel zamanlar geçirebilirler. Ebeveynler şehir ve iş hayatının stresinden kurtulmak için, yatak salıncaklardan faydalanabilirler. Toptan bahçe salıncağı imalatı ile tek kişilik, çift kişilik, üç ve dört kişilik modeller imal edilmektedir. Toptan bahçe salıncağı modellerinde oturma ve sırt dayama yeri bulunmaktadır. Kimi salıncak modellerinde güneşten korunabileceğiniz tenteler bulunmaktadır. Bu tür salıncakların gövdeleri çoğu zaman ahşap ve metalden oluşmaktadır. Ne tür bir bahçe salıncağı alırsanız alın, onların gerekli bakımını sağladıktan sonra uzun yıllar sizlere hizmet ettiklerini görebilirsiniz. Bu aşamada onları özenle kullanmanız çok önemlidir. Bahçe salıncağı imalatı ile sabit, metal aksamlı, ahşap modeller tasarlanmaktadır. Bu modellerden hangisine ihtiyaç duyduğunuza önceden karar vermelisiniz. Ayrıca salıncağın kaç kişilik olması gerektiği, rengi ve deseni önceden kararlaştırılmalıdır. Kalabalık bir aileniz varsa, geniş boyutlu bir salıncak satın alabilirsiniz. Ayrıca yatarlı olan ve yıkanabilen kumaşlara sahip salıncaklar kalabalık aileler için son derece idealdir. Bahçe salıncağı imalatında kaliteli materyaller kullanılmıştır. Estetik bir duruş sergileyen bu ürünler kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Hazır yaz ayları kapıdayken, bahçenizde veya balkonunuzda sefa süreceğiniz salıncaklardan sipariş verebilirsiniz. Toptan bahçe salıncağı modelleri kolay kurulumlarıyla da işinizi kolaylaştırmaktadır. Kullanım kılavuzuyla beraber satışa sunulan bu ürünleri, kurulum şemasını inceleyerek rahatlıkla kurabilirsiniz. Bulunduğu alanı daha keyifli hale getiren bahçe salıncakları, her türlü hava şartlarına dayanıklı yapılarda üretilmektedir. Bahçe salıncağı modelleri rahat ve dayanıklı yapısıyla her zaman ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Havaların ısınmasıyla beraber en büyük huzuru şüphesiz bahçelerinizde bulursunuz. Bu dönemlerde bahçenizin görünümünü tazelemek için ilk yapmanız gereken şey, sizi huzura sokan bir bahçe salıncağı satın almak olacaktır. Bahçelerin aranan yüzü olan bahçe salıncakları bu alanlarda kitap okumak, dinlenmek, güzel bir içecek yudumlamak için iyi bir alternatif olacaktır. Daha büyük ya da daha küçük alanlar için satın alabileceğiniz salıncak modelleri geniş bir ürün yelpazesiyle alıcılarının karşısına çıkmaktadır. Bahçe salıncakları çok hoş ve çok kullanışlı modelleriyle sizleri beklemektedir. Bahçe salıncakları sizlere her zaman huzurlu bir ortamın kapılarını aralayacaktır. Üç veya dört kişilik bahçe salıncaklarında ailenizle beraber hoş vakitler geçirebilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleAhmet
Mağazamızda satmak için 20 adet 3 lü salıncak düşünüyoruz. Fiyat çalışması yapar misinizbahri kandemir
tekli salıncak modeliniz varmiTürkan BAYRAM
Banu Tunca
Fiyat ve teslimat bilgisi istiyorumAsuman Baydarol
Bahçem için sağlam ve şık ürünleriniz bir tane alma şansım varmı
Bahçem için istiyorum dayanıklı şık ve gıcırdamayan sağlam bir ürün tavsiyenizi bekliyorumAsuman Baydarol
ZEYNEP AKASLAN
YERİNİZE GELSEK PEŞİN ÖDEME İLE 1 ADET SEÇİP ALMA ŞANSIMIZ OLUR MUZEYNEP AKASLAN
YERİNİZE GELSEK PEŞİN ÖDEME İLE 1 ADET SEÇİP ALMA ŞANSIMIZ OLUR MU
mustafa tekelioğlu
bayilik hakkındaMustafa tekelioglu
Marrissaantalya@gmail.comVedat güler
Bahçeye paslanmaz uygun fiyatlı salıncak almak istiyoruz.Resim ve fiyat rica ederi