Toptan Baharat Takımı

Toptan Baharat Takımı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan baharat takımı setleri yemeklerinize tat katan nane, karabiber, pul biber, kimyon gibi baharatları saklamak için kullanılan ürünlerdir. Baharatları oldukça sağlıklı bir şekilde saklayan baharat takımlarını 2'li, 4'lü, 5'li, 6'lı, 7'li ve daha fazlası olarak ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

EN KULLANIŞLI BAHARAT TAKIMLARI

Mutfakların vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan baharat takımları ile istediğiniz baharat çeşitlerini güvenle muhafaza edebilirsiniz. Baharatlarınızın hava almasını engelleyen baharatlıklar aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da ön plana çıkarlar. Rengarenk ve modern tasarımlarıyla oldukça şık ürünler sayılırlar. Yemek yaparken baharat takımlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı boyutlara sahiptir baharat takımları. Üstelik farklı sayıda parçalardan oluşmaktadır. Aldığınız baharatlar artık güvenle saklanacak ve oraya buraya dökülüp saçılmayacaklar. Böylece mutfağınızda düzeninizi sağlamış olacaksınız.

Renkli modellerinin yanı sıra şeffaf model baharatlıklar da bulunmaktadır. Baharatınız dışarıdan görünsün istiyorsanız, şeffaf olan baharat takımlarından kullanabilirsiniz. Ya da iç kısmı görünmeyen renkli modellerden tercih edebilirsiniz. Baharatlıklar içinde muhafaza edilen baharatlar daha uzun ömürlü olurlar ve daha taze kalırlar. Nem ve buhar gibi etkenlerden korunabilirler. Baharat takımları farklı malzemelerden üretilerek karşınıza çıkabilir. Porselen baharatlıklar, mermer baharatlıklar, ahşap baharatlıklar, krom baharatlıklar bulunmaktadır. Üzerinde baharat isimlerinin olduğu baharatlıklar tercih edebilirsiniz. Ya da döner standı olan baharat takımları kullanmak isteyebilirsiniz. Baharatların sağlıklı olarak baharatlıklar içinde muhafaza edilmesi yemeklerin tadını ve lezzetini doğru oranda etkilemektedir. Çünkü bir yemeğe lezzet katan şey içindeki baharatlarıdır. Baharatların kalitesi ve tazeliği ne kadar iyi olursa, yemeğin lezzeti de o kadar iyi olur. Baharatlarınızın ömrünü uzatmak için mutlaka baharat takımları kullanmalısınız. Ayrıca baharatlarınızı fırın, çamaşır makinesi, ocak gibi eşyaların yakınlarında bulundurmamalısınız. Bu cihazlar ısı ve buhar yaydıkları için baharatlarınız onların yanında muhafaza edilmemelidir. İçinde baharat bulunan baharatlıklarınızın kapaklarını açık bırakmamalısınız.

Baharat depolamak şık yöntemlerle yapılabilir. Alacağınız mıknatıslı baharat takımlarını buzdolabınızın ya da davlumbazınızın üstüne yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde baharatlıklarınız tezgahınızda yer kaplamayacaktır. Baharat takımlarınızın bir arada olmasını sağlayacak bir baharat dolabı ya da baharat rafları oluşturabilirsiniz. Bu sayede baharatlarınıza daha kolay ulaşma imkanı bulursunuz.

Mutfağınızdaki yardımcı ürünlerden biri olan baharat takımlarında detay ve işçilik arttıkça fiyatlarda da bir artış yaşanmaktadır. Burada kullanılan malzeme ürünün fiyatını etkilemektedir. Baharat takımlarınızı isterseniz mutfak masası üzerine, isterseniz mutfak dolabı içine yerleştirebilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılarak yapılan baharat takımları pratik bir şekilde kullanılabilmeli ve ergonomik yapıda olmalıdır. Yemeğe lezzetini ve kokusunu veren baharatlar uygun koşullarda saklanabilmelidir. Çünkü baharatların tazeliğini ve kokusunu kaybetmemesi gerekir. Satın alacağınız baharatlıklar tam da bu noktada baharatlarınızın ömrünü uzatmaya ve onu doğru şekilde muhafaza etmeye yetecektir. Baharat takımlarınızı düzenlerken onları bir arada tutmalı ve istediğinizde onlara kolayca ulaşabilmelisiniz. İmkanınız varsa eğer, bir mutfak firmasından baharatlarınız için bir baharat rafı temin edebilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle
Iyi günler fiyati nektar
Fiyati öğrene bilirmiyimRamazan
Fiyatını ogrenebilirmiyim 1 takım almak istiyorumRamazan
Fiyatını ogrenebilirmiyim 1 takım almak istiyorum
Ben bir adet almak istiyorum.Hatice
Fiyatını öğrenebilir miyim?