Toptan Baget Tava Ve Baget Tava İmalatı

Toptan Baget Tava Ve Baget Tava İmalatı

Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net


Talep Formu:
Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan baget tava ürünleri delikli ve düz modellerde üretilmektedir. Unlu mamul sektöründe yaygın olarak kullanılan baget tavalar, ürünlerin hijyenik koşullarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır. 

BAGET TAVA KULLANIMI

Baget tavalar baget ekmeklerin muhafaza edilmesini ve düzgün bir görüntü oluşturmasını sağlayan önemli bir mutfak gerecidir. Daha çok unlu mamul sektöründe kullanılan baget tavalar pişirilecek ürünlerin pişme süresini azaltırken, onların mayalanma süresini de kısaltmaktadır. Böylelikle ortamdaki iş gücü artar ve zaman tasarrufu sağlanmış olur. Baget tavalar yapıları gereği dalgalı bir şekle sahiptir. Bu ürünlerin üzerinde bulunan kanal sayıları ve kanal genişlikleri değişebilmektedir. Toptan baget tava imalatında alüminyum sac ya da paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Baget tavalar mutlaka alt kısımdan paslanmaz bir tava üzerine oturtulmalıdır. Dilerseniz baget tava imalatı aşamasında silikon ya da teflon kaplama işlemi yapılabilmektedir. Baget tava imalatında kullanılan malzemeler alüminyum ve paslanmaz çeliktir. Toplu halde satın alacağınız baget tavaları, işletmenizde kolayca istifleyebilirsiniz. Toptan baget tava imalatında ürüne paslanmaz çelik çerçeve ve destek eklenebilmektedir. Baget tavalar kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bu tavaların metal yüzeyleri uzun ömürlüdür, tava üzerine konulan yiyecekler tava üzerine asla yapışmazlar. Toptan baget tavalar sertifikalı ve gıda imalatına uygun malzemelerden üretilmektedir.

Baget tavası çeşitleri arasında Cr-Ni File Baget, Cr-Ni Kasalı Baget, Cr-Ni Çerçeveli Baget, Fransız Tip Baget, Klasik (Kapalı Oluklu) Baget tavalar bulunmaktadır. Tüm baget tava çeşitleri isteğe bağlı olarak yapışmayan kaplama silikonlar ile kaplanabilmektedir. Baget tavaların köşe kısımları ovalleştirilmiş olan modellerden de kullanabilirsiniz.

Baget tava ölçüleri: 40x60 cm, 40x80 cm, 49x74 cm, 59x80 cm, 60x90 cm, 60x100 cm, 74x98 cm, 75x104 cm, 80x100 cm.

Kalıp 1 / Kanal genişliği : 70 mm - Yükseklik : 25 mm

Kalıp 2 / Kanal genişliği : 75 mm - Yükseklik : 30 mm

Kalıp 3 / Kanal genişliği : 85 mm - Yükseklik : 35 mm

Kalıp 4 / Kanal genişliği : 70 mm - Yükseklik : 30mm

Baget tavalar 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15 kanaldan oluşabilir. Kanal genişliği ve kanal sayısı bu anlamda farklılık gösterebilmektedir. Tüm baget tavalar Cr-Ni fileler sayesinde yüksek ısı verimliliğine sahiptir. Özel alaşımlı baget tavalarımızdan uygun toptan fiyat avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle