Toptan Badem Yağı

Toptan Badem Yağı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan badem yağı ürünlerimiz tatlı ve acı badem yağı olarak iki ayrı şekilde satışa sunulmaktadır. Tatlı badem yağlarımız kuruyemiş olan bademin ağacından üretilirken, acı badem yağlarımız yiyecek olarak çok da kullanılmayan farklı bir badem ağacının tohumundan üretilmektedir. 

HER DERDE DEVA BADEM YAĞLARI

Badem yağından faydalanmaya karar vererek en iyi şeyi yapmış olursunuz. Piyasalarda acı ve tatlı şekilde satışa sunulan badem yağları, her iki şekilde de oldukça faydalı bir üründür. Ancak acı badem yağının çok fazla miktarlarda kullanımının sakıncalı olduğu söylenmektedir. Tatlı badem yağlarının tercih edilmesi her zaman daha uygundur. Peki badem yağlarının bizlere ne gibi faydaları vardır, hep birlikte inceleyelim.

* Badem yağının içinde bulunan vitaminler ve yağ asitleri özellikle kuru cilt yapısına sahip olanların imdadına yetişmektedir. Badem yağları cildin nemlenmesine katkıda bulunmaktadır.

* Ciltte oluşan sertliklerden, çatlaklardan ya da tahrişlerden yine bu yağlar sayesinde kurtulabilirsiniz.

* Badem yağını sürdüğünüz yer adeta pamuk gibi oluyor. Onları dudaklarınıza düzenli olarak sürerseniz, dudak çatlaklarından kurtulabilirsiniz.

* Badem yağlarının göz altı morluklarına ve ciltte oluşan kırışıklıklara iyi geldiği bilinmektedir.

* Ciltle dost olan bu yağlar egzama, sedef gibi deri hastalıklarının tedavisine olumlu katkılar sağlamaktadır. Ayrıca güneş ışınlarının zararlı etkilerinden etkilenmemek için cildinize badem yağı sürebilirsiniz.

* Badem yağları saç, kirpik ve kaş sağlığımızı da olumlu yönde etkilemektedir. Onlar sayesinde daha sağlıklı ve gür saçlara, sakallara ve kirpiklere kavuşabilirsiniz.

* Ağız yoluyla da kullanabilirsiniz badem yağlarını. Örneğin, salatanıza ya da yemeklerinize birkaç damla badem yağı ekleyerek çeşitli kalp ve damar hastalıklarından korunabilirsiniz. Çünkü içerisinde bulunan potasyum, yağ asitleri ve proteinler damarlarımızdaki kan akışının daha sağlıklı bir şekilde sürmesine imkan vermektedir.

* Ağız yoluyla alınan badem yağları, tansiyona ve kolesterole iyi gelmektedir.

* Hazımsızlık ve kabızlık gibi şikayetlerinizden badem yağı tüketerek kurtulabilirsiniz.

* Badem yağları sindirim ve boşaltım sistemimize iyi geldiği gibi, sinir sistemimize de iyi gelmektedir. Onları tüketerek güçlü bir hafızaya sahip olabilirsiniz.

* Yine badem yağları sayesinde her türlü kas ağrısından kurtulabilirsiniz. Çocuklarınızın badem yağı tüketmesini sağlayarak, onların kemik gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Çiğ bademden elde edilen badem yağları doğal bir yağ olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarımtrak bir rengi vardır badem yağlarının ve bir de kendilerine has kokuları. Badem yağları soğuk sıkma yöntemiyle üretilmektedir. Badem yağı içinde vücudumuza inanılmaz fayda sağlayan oleik asitler, linoleik asitler, palmitik asitler bulunmaktadır. Bu isimler çoğu zaman bizlere yabancı gelse de, onların bizlere sağladığı yararlar asla küçümsenemez. Badem yağlarının genel sağlığımız üzerindeki pozitif etkileri herkesce bilinmektedir. Sadece badem yağı kullanarak birçok cilt hastalığından kurtulabilirsiniz. Ağız yoluyla alınan badem yağları bağışıklık sistemi üzerinde doğrudan etki sağlar. Hazımsızlık, kabızlık gibi şikayetlerinizden badem yağı tüketerek kurtulabilirsiniz. Aşırıya kaçmadan tüketeceğiniz badem yağları ile birçok sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleHuseyin
Toptan badem yagi