Toptan Ayna

Toptan Ayna

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ayna modellerimizi oturduğunuz yerden ayağınıza getirebilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız çeşitleriyle bulabileceğiniz aynalar farklı renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Bulundukları her ortama derinlik katan aynalar en uygun fiyatlarla firmamızda. 

AYNALARIN İŞLEVİ

Kullanım şekillerine göre farklılık gösteren aynalar ev dekorasyonunun önemli parçalarındandır. Büyüklü küçüklü her ebatta üretilen aynalar evlerinizin içine aydınlık ve bereket getirirler. Fakat doğru yere asılmalılar. Salonda, girişte, banyoda, tuvalette evinizin her yerinde kullanabileceğiniz aynalar duvarlarınızı süsleyecek. Koridorlarda sıkça karşılaştığımız aynalar kesik bir görüntü oluşturmamalıdır. Evinizde bulunan kırık aynaları hemen yenilemelisiniz. Güneybatı ya da kuzeydoğu yönüne asacağınız aynalar kare şeklinde olmalıdır. Kuzey, kuzeybatı ve batı yönlerine doğru asacağınız aynalar ise yuvarlak ya da oval tarzda olmalıdır. Doğu ve güneydoğu yönü içinse, dikdörtgen formlarda olan aynaları tercih etmelisiniz. Çocuklarınızın yalnız kalmak istediklerinde sıkça gittikleri yer olan çocuk odaları da ayna dekorlarıyla düzenlenebilir. Büyüme ve gelişimlerini takip edebilecekleri kullanışlı bir aynaya sahip olmalıdır çocuklar. Bu aynalar risk oluşturmayacak şekilde sağlam olarak monte edilmelidir odaya. Odaya asılacak ya da konulacak bir ayna ile odadaki ışığı iki katına çıkarmak mümkündür. Sehpalarınızı ayna ile kaplatmak bile mekanınızı farklı ve ışıltılı kılacaktır. Boydan boya aynalar da vardır, daha küçük ebatlarda aynalar da. Ayna kullanacağınız alanı iyi belirlemeli ve aynayı ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bu doğrultuda bir ayna seçimi gerçekleştirmelisiniz.

Evlerde, işyerlerinde, balo salonlarında kısacası her türlü mekanda boy gösteren aynalar ışığın % 100 yansımasıyla görüntü sağlamaktadırlar. Her gün defalarca karşısına geçtiğimiz aynalar farklı boylarda bulunabilirler. Antrede kullanacağınız bir ayna mutlaka boy aynası tarzında olmalıdır. Şıklığınızı kontrol edebileceğiniz aynalar koridorun büyüklüğüne göre seçilmelidir. Bunun için duvara yapıştırabileceğiniz ya da ahşap ayakları olan aynalar tercih edebilirsiniz. Desenli işlemeleri olan aynalar kullanarak da ortamınıza hareket katabilirsiniz. Küçük boylardaki aynalar da dekoratif bir şıklık katabilir odalarınıza. Çok kalabalık bir salonunuz varsa, küçük ebatlarda bir ayna kullanarak odanızın daha derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. Sabit bir ayna yerine, taşınabilir aynalar da kullanabilirsiniz. Birçok özel ayna türü bulunmaktadır. Kullanım amacınıza hizmet edecek tarzda ve özellikte bir ayna seçmelisiniz.

Camdan bir aksesuar olmanın ötesinde bir anlamı vardır aynaların. Aynalar başlı başına bir estetik abidesidir. Onlar ta Sümerlerden bizlere kalan yadigarlardır diyebiliriz. Aynaların kullanılması mekanlarda aydınlık, derinlik ve ferahlık sağlamaktadır. Doğru bir şekilde kullanılan aynaların harika bir enerji kaynağı olduğu bile söylenmektedir. Peki doğru ayna kullanımı için ne yapılmalıdır:

  1. Boy aynalarından antrelerde yararlanılmalıdır.
  2. Sahip olduğunuz aynalar ile farklı odak noktaları yaratmaya çalışın.
  3. Evlerinizin salonlarında 'ben buradayım' diyebilen tarzda aynalar kullanmaya çalışın. Kalabalık salonunuz varsa, ufak bir ayna modeli tercih edebilirsiniz.
  4. Yatak odalarınızda huzuru sağlamak için aynanın yerini ve konumunu iyi ayarlamaya çalışın. Bu alanlarda ayak ucunuza asla ayna koymayın.
  5. Koridorlarınıza sıralı aynalardan yerleştirebilirsiniz.
  6. Giyim ve yatak odanızda boy aynalarından yararlanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle