Toptan Ayakkabı Boyası

Toptan Ayakkabı Boyası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ayakkabı boyası ürünlerimizle ayakkabılarınızın bakımını kolayca yapabilirsiniz. Ayakkabı boya çeşitlerimiz; siyah, kahverengi, gri, lacivert, bordo gibi renklerden oluşmaktadır. Hem bayan ayakkabıları hem de erkek ayakkabıları için mükemmel bakım sağlayacak ayakkabı boyalarımız boya kutuları ve fırçalarıyla beraber satışa sunulmaktadır. 

AYAKKABI BOYAMANIN İNCELİKLERİ

Dış görünüşümüzü tamamlayan giyim ürünlerinden olan ayakkabılarımıza gereken bakımı yapmalıyız. Kötü hava şartlarından rahatlıkla etkilenen ayakkabılarımız hemen kirlenirler ve kötü bir görüntü oluştururlar. Bakımı yapılmayan ayakkabılar bir müddet sonra yıpranmaya başlar. Ayakkabılarımızı boyayarak onları daha uzun süre kullanabiliriz. Ayakkabı boyaları sayesinde ayakkabılarımız daha yeni ve daha bakımlı görünürler. Elbette ayakkabıların türü, ayakkabının boyanması konusunda farklılıklar gösterebilir. Örneğin, süet ayakkabıları boyamak farklı bir yöntem gerektirir. Bir ayakkabıyı boyamadan önce ayakkabının üzerinde bulunan tozların temizlenmesi gerekir. Toz ve kirinden arındırılan ayakkabı eğer ıslak ise, onun kurumasını beklemelisiniz. Kuruyan ayakkabıya boyama işlemi uygulayabilirsiniz. Her zaman ayakkabının rengine göre bir ayakkabı boyası kullanmalısınız. Özellikle vernik içeren ayakkabı boylarından uzak durmalısınız ve onları asla satın almamalısınız. Çünkü vernikli boyalar ayakkabılarınızın çatlamasına neden olabilir. Boyalarla beraber satın alınan süngerin üzerine bir parça boya ekleyerek ayakkabılarınızı dairesel hareketlerle boyayabilirsiniz. İnce katmanlar halinde ayakkabınıza boya sürmelisiniz. Boyanın miktarı çok fazla olmamalıdır. Ayakkabınızın her yerini boyadıktan sonra onu kurumaya bırakmalısınız. Kuruyan ayakkabıdaki boya, mat bir görüntü verecektir. Bu durumda cila kullanarak ayakkabınızı parlak bir hale getirebilirsiniz. Ayakkabı boyanız zaten cilalı bir boya ise, ayakkabınıza cila vurmaya gerek yoktur. Ayakkabı cilasını tüm ayakkabıya nüfus edecek şekilde sürmelisiniz. Cilalar ayakkabıları besleyen ürünlerdendir.

AYAKKABININ TÜRÜNE GÖRE BOYAMA İŞLEMLERİ

Deriden bir ayakkabınız varsa ve onu boyamak istiyorsanız, önce ayakkabınızın üzerinde bulunan tozu ve kiri bir bez yardımıyla temizlemelisiniz. Ayakkabınızın orijinal rengine uyumlu bir ayakkabı boyası tercih etmelisiniz. Yumuşak bir sünger yardımıyla az miktardaki boyayı ayakkabının her yerine uygulamalısınız. İkinci kısımda ise, ayakkabıyı parlatmak için ayakkabı cilası kullanabilirsiniz. Temiz bir beze biraz cila sürerek ayakkabınızın her yerini cilalayabilirsiniz.

Süet ve nubuk bir ayakkabınız varsa, bu ayakkabıları yağmurlu havalarda kullanmamalısınız. Çünkü bu türdeki ayakkabılar suya karşı hassastır. Suyla temas eden süet ve nubuk ayakkabılarda istenmeyen kalıcı lekeler oluşabilir. Bu ayakkabıları bir sünger yardımıyla temizlemek doğru olacaktır. Onları boyamadan önce süet ayakkabı fırçasıyla taramalısınız. Boyama işlemi esnasında sprey boya kullanmalısınız. Normal boya fırçasıyla bu tarzdaki ayakkabılar boyanmaz. Ayrıca ıslak bir süet ayakkabınız varsa, onu oda sıcaklığında kurumaya bırakmalısınız. Ona sıcak bir hava uygulamak doğru olmayacaktır. Boyama işlemlerinin her aşamasında mutlaka bir eldiven kullanmalısınız.

Ayakkabılarımızın her daim temiz olması çok önemlidir. Hem kadınlar, hem de erkekler bu konuya büyük önem vermektedir. Çünkü ayakkabıların ayakta duruşu, kişinin kimliği ve kişiliği üzerine ipuçları verebilir. Giyimine, temizliğine önem gösteren her birey ayakkabılarının temizliğine de aynı özeni göstermektedir. Ayakkabı boyasının ayakkabı renginizle uyumlu olması önemlidir. Özellikle deri ayakkabılardan sıklıkla giyiyorsanız, onları düzenli aralıklarla boyamalı ve onlara gerekli bakımı yapmalısınız. Deri ayakkabılar boyanarak, uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Çünkü, ayakkabı boyaları bu tür ayakkabıları hem nemlendirir hem de aşınmış olan yerlerinin bakımını sağlar. En çok kullanılan ayakkabı türü deri ayakkabılar olduğundan, deri ayakkabı boyaları sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle