Toptan Avize

Toptan Avize

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan avize ürünlerimiz ile mekanlarınız aydınlanacak. Büyük, küçük her tarzda avize çeşitleriyle odanızın her yerinden hem iyi bir aydınlanma sağlayacaksınız hem de eşsiz bir tasarım ögesi olan avize çeşitlerimizden bir yıldız yaratacaksınız.

AVİZE SEÇİMİNDE DOĞRU BOYUT

Avizenizi seçerken avizenin boyutunu ve ne tarzda bir avizeye ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Hangi odayla hangi avize daha iyi gider, hangi odada ne tür bir avize kullanmalıyım gibi sorulara net cevaplar verebilmelisiniz. İçinde yaşadığınız ortama doğru avizeler seçerek, yaşam alanlarınızı kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Avize seçiminde en önemli nokta doğru boyutu belirleyebilmektir. Odanıza uygun ölçülerde avizeler kullanmalısınız. Geniş ölçülere sahip bir odada geniş ebatlı bir avize kullanımı gerekir. Odanız küçük ölçülerde ise, fazla büyük bir avize odanızı sıkıcı ve basık gösterecektir. Mutlaka odanızın büyüklüğüyle uyumlu avizeler seçmelisiniz.

AVİZELERDE DOĞRU YERLEŞİM

Geniş odalarınızda birden fazla avize kullanmanız doğru bir karar olacaktır. Avizeler bu durumda duvardan bir metre kadar uzakta olmalıdır. Aksi halde avizeleriniz ışığın yanlış bir şekilde dağılmasına neden olur. Tek bir avize kullandığınız küçük odalarınızda ise, avizeyi tam ortalayarak duvara yerleştirmelisiniz.

Avizeler ayrıca mekan sınırlarını vurgulayan bir unsur olarak da düşünülebilir. Örneğin, salon ve mutfağın aynı oda içerisinde yer aldığı daireler bulunmaktadır. Bu dairelerde mutfak için ayrı avize, salon için farklı bir avize kullanılır. Her iki avize de bulundukları odaların sınırlarını çizerler. Avizesiz düşünülmeyen odalardan biri de salonlardır. Avizeleriniz şık ve zarif bir yemek masasının tamamlayıcı bir aksesuarı olabilir. Masa üzerine konumlandırılan avizeler masadan 80 cm yukarıda olmalıdır.

NE TARZ BİR AVİZE SEÇMELİYİM?

Avizenizin şekli ve modeli odanızın dekorasyonuna uygun niteliklerde olmalıdır. Temel aydınlatma işlevini zaten gerçekleştirecek olan avizeleriniz şık ve tarz bir tasarımda olsa fena mı olur? Ayrıca avizenizin kaplama bölümleri çelik olmalıdır ve paslanmamalıdır. Dekorlu avizeler almayı düşünüyorsanız, avizenizi duvara iyice sabitlemelisiniz ki, böylece avizenin üzerinde bulunan süsler kopmayacaktır. Mutlaka garantili avizelerden almalısınız. Taşlı bir avize hayal ediyorsanız, kristalleri A kalite asfor özelliğine sahip olan avizelerden tercih edin.

Ne tür bir avize alırsanız alın, onlardan ciddi anlamda verim almak istiyorsanız avizelerinizin temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekir. Avizeler düzenli aralıklarla sabunlu bir bez yahut kuru bir bez ile silinmelidir. Şık ve estetik yapılı avizelerinizi enerji tasarruflu olanlardan seçmenizde fayda vardır. Bu modeller yoğun talep gören ürünler arasındadır. Avizelerinizi monte ederken, güvenliğinizi ön planda tutmalısınız. Avize takılırken, elektrik akımını mutlaka sigortadan kesmelisiniz. Bir avizenin tavana sabitlenmesi için şarjlı tornavida kullanabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen avize modellerinden biri de sarkıt tasarımlı avizelerdir. Bu avizeler salonlarda, oturma odalarında, mutfaklarda hoş bir görüntüye imza atmaktadır. Seçeceğiniz avize modeli ile ortamlarınızda samimi ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle