Toptan Anahtarlık

Toptan Anahtarlık

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan anahtarlık çeşitleriyle anahtarlarınızı en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Evinizin, arabanızın ya da kıymetli ve bir o kadar özel eşyalarınızı sakladığınız sandıklarınızın kapısını açan anahtarlarınız birbirinden şık ve eğlenceli anahtarlıklarla daha iyi görünecek.

DEKORATİF ANAHTARLIKLAR

Belki de farkında olmadan en çok kullandığımız aksesuarlardır anahtarlıklarımız. Anahtarlarımızın güvenle saklanmasını sağlayan anahtarlıklar metalden, deriden, ahşap ve gümüş modellerden oluşabilmektedir. Farklı ilginç şekilleri de bulunan anahtarlıklar isimli, fotoğraflı olarak kullanılabilir. Bayanların anahtarlıkları süslü modellerden oluşurken, erkeklerinki ise; kişiye özel tasarımlardan oluşmaktadır. Bu çok sevimli ve şık anahtarlıklardan hediyelik olarak da yararlanabilirsiniz. Yeni bir ev almış arkadaşınıza ya da yeni bir araba almış arkadaşınıza uygun bir anahtarlık hediye edebilirsiniz.

Aldığınız anahtarlıklarda sadece evinizin anahtarı değil, iş yerinizin ya da arabanızın anahtarı da bulunuyor. Anahtar sayınız ne kadar fazlaysa, onu taşıyacak anahtarlık da o kadar geniş olmalıdır. Bu anahtarlıkları anahtar sayınıza göre belirlemelisiniz. Geniş bir anahtar sayısına sahipseniz deri cüzdan modellerinden ya da halkalı modellerden kullanabilirsiniz. Kişiye özel anahtarlıklar da tasarlatabilirsiniz. Üstelik bu özel tasarım anahtarlıklar iyi bir hediyelik olabilir. Klasik görünümlü anahtarlıklar kolaylıkla bulunabilir. Klasik modellerin biraz dışına çıkmak istiyorsanız, farklı desenlere ve renklere sahip çeşitlerden tercih edebilirsiniz. Anahtarlığınızın modeli ne kadar zengin ve dikkat çekici olursa, anahtarlığınızı portmantoda ya da vestiyerin askısında unutma olasılığınız o kadar az olur. Özellikle metalden imal edilmiş anahtarlıklar sağlamlıklarından dolayı çokça tercih edilmektedir. Kolay bir kullanım sağlayan metal anahtarlıklar ikili ya da üçlü bölümlerden oluşabilir. İçerisine fotoğraf konabilen anahtarlıklar da son derece popülerdir. Son derece dekoratif özellikte olan bu anahtarlıklar içine kişisel fotoğraflarınızı koyabilir ve ona her baktığınızda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizdeki anahtar dağınıklığına, bu anahtarlıklarla son verebilirsiniz. Adı geçen bu anahtarlıklar sayesinde anahtarlarınızı bıraktığınız yerde kolayca bulabilirsiniz. Çeşitli renk ve motiflere sahip anahtarlıklarla evleriniz daha canlı ve enerjik bir atmosfere bürünür. Sıkı bir hayvan severseniz, küçük dostlarınızın figürlerinden oluşan anahtarlıklara sahip olabilirsiniz. Kedi, köpek, kelebek, aslan, kuş figürlü anahtarlıklar satın alabilirsiniz.

Üstelik onlarca objenin küçültülmüş şekillerini anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, ahşap ev şeklindeki anahtarlıklar, usb şeklindeki anahtarlıklar, aynalı anahtarlık modelleri, çizgi film karakterlerinden üretilen anahtarlıklar bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Deniz kabuğu temalı ya da araba plakası görünümünde olan anahtarlıklardan da tercih edebilirsiniz. Anahtarlık seçiminizde ürünün tasarımı ve görüntüsü kadar işlevselliği de önemlidir. Kullanım alanınıza göre bir anahtarlık modeli seçmeli ve anahtar sayınızla uyumlu genişlikte bir ürün satın almalısınız. Dilerseniz, anahtarlık halkalarından kullanarak farklı anahtarları tek bir anahtarlıkta toplayabilirsiniz. Her bütçeye uygun anahtarlık modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirmek sizleri memnun etmeye yetecektir. Siz de zevkinizi yansıtan anahtarlıklardan sipariş verebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle