Toptan Ana Kucağı

Ana kucağı bebeklerin anne kucağında değilken bile kendilerini güvende hissettikleri bir araçtır. Bebeklere güven veren birbirinden güzel ana kucağı ürününü, internet sitemiz üzerinden toptan ana kucağı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Her annenin ihtiyacı olan Pukido markalı toptan ana kucağı ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Çocuklarınızın en rahat edeceği farklı model ve renklerdeki ana kucağı ürünlerini seçerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan ana kucağı ürünlerini satın alabilirsiniz.

Bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayan ana kucağı, hem evde hem de arabada rahat bir şekilde kullanılabilir. Ana kucakları için bebeklerin rahat bir şekilde vakit geçirebilecekleri bebek koltukları da denilebilir. Her bebeğin günde ortalama 1-2 saati bu araç üzerinde geçiyor. Toptan ana kucağı satın alarak bebeklerin bu süre içerisinde geçirdikleri zamanı anne kucağındaymış gibi geçirmeleri sağlanabilir. Bu tip ürünler bebeklere kendilerini bir anne kucağındaymış gibi hissettirir. Bu sayede daha huzurlu ve güvende hissederler. Toptan ana kucağı ürünleri olarak satın alınabilecek bu ürünler, araç tipi ve ev tipi olarak ikiye ayrılır.

Ev Tipi Ana Kucağı: Bu tip ana kucağı modelleri bebeğin, annesinin kucağında duruyormuş gibi yaslanmasını ve dinlenmesini sağlar. Pukido markası tarafından üretilen bu ürünler rahat ve güvenli bir ana kucağı modelidir. Ev tipi ana kucağı modelleri kendi içinde genellikle; salıncaklı, titreşimli ve beşikli olmak üzere 3’e ayrılır. Örneğin, kolik hastalığından muzdarip bir bebek, titreşimli bir ana kucağı modelinde daha rahat edecektir. Zira, titreşimli modellerin yarattığı titreşim etkisi, kolik olan bebeklerin daha rahat gaz çıkarmasına yardımcı olur.

Araç Tipi Ana Kucağı: Otomobiller içerisinde kullanılan bir ana kucağı modelidir. Bebekli ailelerin kurtarıcısı sayılan ürünlerden biridir. Pukido çocuk gereçleri arasında yer alan araç tipi ana kucağı modelleri, bebeklere araba içerisinde rahat ve güvenli yolculuk etme imkanı verir. Grup 0 oto koltuğu olarak da satılırlar. Araç tipi ana kucağı modelleri geriye dönük olacak şekilde bağlanabilirler.

Pukido markası tarafından üretilen ve toptan ana kucağı fiyatlarıyla sitemiz üzerinden satışı yapılan bu ürünlerin taşıma kapasitesi 11.5 kilogramdır. Çelik konstrüksiyondan üretilmiştir ve güçlü gövde yapısına sahiptir. Ana kucağı modelleri sahip oldukları 3 noktalı emniyet kemeri teknoloji ise bebeklerin her zamankinden çok daha güvenli seyahat etmesini sağlar. Bebeklerin ana kucağı içerisinde geçirdikleri vakti eğlenceli hale getirmek isteyen Pukido tarafından ürüne 2 adet yumuşak dokulu ve çıkarılabilir özellikli çıngıraklı oyuncak eklenmiştir. Ayrıca ana kucağı ürünlerinin tamamı kaymaz yumuşak ayaklara sahiptir. En uygun fiyata satın alınabilecek toptan ana kucağı modelleri ile bebekler hem güvenli hem eğlenceli hem de konforlu vakit geçirebilecekler.

Toptan ana kucağı özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Pukido çocuk gereçleri arasında farklı özelliklere sahip toptan ana kucağı ürünleri yer alır. Pukido markalı toptan ana kucağı ürünleri ve daha fazlasına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek en ucuz toptan ana kucağı ürünleri hakkında bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun ana kucağı ürünleri, modelleri ve renkleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun toptan ana kucağı ürünleri ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun ana kucağı modelleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × five =