Toptan Alt Açma Minderi Ve Alt Açma Minderi İmalatı

Toptan Alt Açma Minderi Ve Alt Açma Minderi İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan alt açma minderlerinden yararlanarak bebeğinizin altını rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Böylelikle hijyenik bir alt açma süreci yaşayabilirsiniz. 

ALT AÇMA MİNDERİNİN İŞLEVİ

Toptan alt açma minderlerinden kullanarak, bebeğinizin altını güvenle değiştirebilirsiniz. Alt açma minderlerinin imalatı ile ürün yumuşak bir dokuya kavuşturulmuştur. Alt değiştirme sürecini daha hijyenik hale getiren alt açma minderleri yüzde yüz pamuktan imal edilmektedir. Alt açma minderlerinin imalatında akfil kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sayede minderler terletme yapmamaktadır. Toptan alt açma minderleri yapısı itibariyle anti alerjik özelliktedir ve bebeklerin tenlerine zarar verecek hiçbir madde içermemektedir. Alt açma minderleri bebeğin baş kısmına konan yastığa sahiptir. Bu yastık sayesinde bebekler, altları değiştirilirken rahat etmektedir. Alt açma minderi imalatı ile 65x30 cm ölçüsünde ürünler üretilmektedir. Yastıklar ise, 15x30 cm ölçülerine sahiptir. Bu ölçüler standart ölçülerdir.

Toptan alt açma minderlerinin avantajlarından biri de, ürünün tek kullanımlık olmamasıdır. Bebeğinizin bu süreçte sıkılmadan durmasını istiyorsanız, renkli figürlerden oluşan alt açma minderlerinden satın alabilirsiniz.

Toptan alt açma minderlerinin kullanıcısına sağladığı bir çok avantaj bulunmaktadır. Bu ürünlerin en önemli yararı, bebeğe hijyenik bir alan oluşturmasıdır. Dışarıya çıktığınızda bebeğinizin altını değiştirmek durumunda kalırsanız, ortamın ne kadar hijyenik olduğunu bilemezsiniz. Ancak yanınızda taşıdığınız alt açma minderlerini her ortamda kullanabilir, bebeğiniz için sağlıklı bir alan oluşturabilirsiniz. Alt açma minderleri çevrenin kirlenmesini, lekelenmesini önleyecektir. Bebeğinizi o esnada sert bir zemine yatırmak yerine, alt açma minderlerinin üzerine yatırarak ona konforlu bir yer hazırlayabilirsiniz. El çantalarına dahi sığabilen alt açma minderlerini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Alt açma minderlerinin imalatı ile ürün katlanabilir yapıya kavuşturulmaktadır ve alt açma minderleri çantalara sığabilecek ebatlarda üretilmektedir. Alt açma minderleri işlem esnasında kirlenebileceğinden, yıkanabilir özellikte olan minderlerden kullanılmalıdır. Ya da bu kumaşlar en azından silinebilir özellikte olmalıdır. Çift taraflı alt değiştirme örtülerinden satın alarak havlu kısımlı tarafı bebeğinizin üzerine giydirebilirsiniz. Alt açma minderlerinden en kısa zamanda temin ederek, bebeğinizle dışarıda rahatça dolaşabilirsiniz. Ürünlerimizin hiçbirinde bebeğe zararlı boyalar ya da maddeler kullanılmamaktadır.

Farklı renklerde, çeşit çeşit tasarımlarda satışa sunulan alt açma minderleri, altı değiştirilen yavrunuzun daha rahat etmesini sağlayacaktır. Yastıklı modelleriyle tercih edilen alt açma minderleri yatar pozisyonda bulunan bebeğinizin konforu için tasarlanmıştır. Bir bebeğin sık sık altını kirlettiğini hepimiz bilmekteyiz. Altını kirletme sıklığı devamlı artan bebekleriniz için daima hijyenik bir ortam oluşturmanız gerekir. Bebekleriniz gece, gündüz, evde, arabada, alışverişte her yerde altını kirletebilir. Bu durumun üstesinden gelebilmeniz için bebek alt açma minderlerinden kullanmalısınız. Bu minderlerin size ve bebeğinize çok büyük faydaları olacaktır. Alt açma minderleri sayesinde bebeğinizin altını değiştirmek daha kolay olacak. Bez değiştirme işlemi sırasında çevrenizin de daha temiz kalması mümkün olacaktır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle