Toptan Akülü Araba Ve Akülü Araba İmalatı

Toptan Akülü Araba Ve Akülü Araba İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan akülü araba modellerimize göz atarak çocuklarınıza birer hobi oyuncağı olan bu arabalardan satın alabilirsiniz. Onların sürüş yeteneğini geliştirecek, diğer taraftan da eğlenmelerini sağlayacak toptan akülü arabalarımız beğeninize sunulmaktadır. 

AKÜLÜ ARABALARIN ÇOCUKLAR ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİLERİ

Her çocuğun tartışmasız olarak arabalara karşı bir sempatisi bulunmaktadır. Hem kız çocuklar, hem de erkek çocuklar renk renk bulunan minyatür arabalardan kullanmak isterler. Onların araba sevgisini karşılayabilmek için bir akülü araba almanız sevginizi göstermenin en güzel yolu olacaktır. Çocuklarınızın oyun dünyasını süsleyen akülü arabalar gerçek bir arabanın sahip olduğu özelliklerin tıpa tıp aynısına sahiptir. Akülü araba imalatında bu tür gerçekçi özelliklere büyük önem verilmektedir. Akülü arabalarda tıpkı gerçek arabalarda olduğu gibi kornalar, aydınlatmalar, emniyet kemerleri bulunmaktadır. Gerçek bir arabanın adeta kopyası olan akülü arabalar, çocuklarınızın en büyük eğlencesi haline gelecektir. Toptan akülü arabalarda bulunan uzaktan kumanda ile kontrol tamamen sizin elinizde olabilir. Bu sayede sürüş esnasında onlara uzaktan müdahale edebilirsiniz. Akülü araba kullanan bir çocuğun ayak-bacak ve el-kol kaslarının gelişeceğini söylemek gerekir. Öte yandan çocuğunuzun el ve göz koordinasyonu da bundan olumlu anlamda etkilenecektir. Onların bedensel gelişimine her anlamda katkı sağlayan toptan akülü arabalara en kısa zamanda sahip olmak için acele etmelisiniz.

AKÜLÜ ARABA SEÇİMİ

Gerçeğe uygun tasarımıyla dikkat çeken akülü arabalar her yaş grubundan çocuğa uygun olarak imal edilmektedir. Akülü arabaların imalatı 2 -12 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak gerçekleştirilmektedir. Akülü araba imalatında belirleyici olan diğer bir özellik ise çocukların cinsiyeti, kiloları ve arabaya binecek kişi sayısıdır. Zengin bir dış konsepte sahip olarak üretilen akülü arabalar çocukların hayal dünyasını süslemektedir. Akülü araba imalatında taşıma kapasitesi de önemli bir detaydır. 20 kilodan 70 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunan akülü arabalar tasarlanmaktadır. Dış mekanlarda rahatlıkla sürülebilen akülü arabalar 8 ile 10 saat civarı şarj edilme süresine sahiptir. Güzel havalarda parka ya da sahile giderek çocuğunuzun özgürce akülü araba kullanmasını sağlayabilirsiniz. Araba sürmekten zevk alan çocuklarınız için mutlaka akülü araba almalısınız. Güvenle tercih edebileceğiniz akülü araba modellerimiz sizlerle buluşmayı beklemektedir.

ÇOCUKLARINIZ İÇİN AKÜLÜ ARABA SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Araba kullanmak çocuğunuzun hayali olabilir. Çocuğunuzun bu hayalini ona alacağınız güvenli bir akülü araba ile gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuz için alacağınız akülü arabanın hangi yaş grubuna hitap ettiğini mutlaka öğrenmelisiniz. Örneğin, 1 ile 3 yaş aralığında olan çocuklar için uzaktan kumandası bulunan akülü arabalar üretilmektedir. Bu araçları siz de uzaktan kontrol edebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz akülü arabanın güvenlik detaylarına çok dikkat etmelisiniz. Mutlaka emniyet kemeri bulunan, tasarımında sivri hatlar olmayan araçlardan satın almalısınız. Ayrıca akülü arabaların tasarımında kullanılan malzemelerin çocuğun sağlığına zarar vermeyecek cinsten olması büyük önem taşımaktadır. Farklı voltlarda hız özelliğine sahip akülü arabalar arasından çocuğunuzun yaşına göre seçimler yapmalısınız.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizleatilla kandemir
merhaba toptan akülü araba almak istiyorum sizde mevcutmudur