Toptan Ağız Maskesi

Toptan ağız maskesi ürünlerinden kullanarak halk arasında görülen bulaşıcı hastalıklardan ya da virüslerden kolaylıkla korunabilirsiniz. Ağız maskesi takmak, havada bulunan ve çıplak gözle görülemeyen virüslerin solunum yoluyla sizlere geçmesini engellemektedir. Kronik bir hastalığınız var ise, yine bu maskelerden takabilirsiniz. 

AĞIZ MASKESİ KULLANIMI

Günümüzde birçok hastalık hava yoluyla ya da ağız yoluyla insanlara geçmektedir. Bu gibi durumlarda alınacak en iyi önlemlerden biridir ağız maskesi kullanmak. Maske takarak daha rahat dolaşabilir ve daha rahat nefes alabilirsiniz. Ağız maskeleri genellikle lastik ve kağıttan üretilmektedir.

Ağız maskeleri özellikle organ nakli olanların tercih ettikleri sağlık ürünleri arasındadır. Organ yetmezliğinden kaynaklanan organ nakli, hastanın vücut direncini ve bağışıklığını zayıflattığı için, bu tür hastalar solunum yollarını mutlaka korumak zorundalardır. Bunun için de mutlaka ağız maskesi takmak durumundadırlar. Ağız maskesi kullanan kişiler, hastalıklarından daha kısa sürede kurtulabilirler ve daha çabuk iyileşebilirler. Ağız maskeleri sayesinde herhangi bir virüsten sağlığınızı koruyabilirsiniz. Öte yandan ameliyathanelerde doktorların da ağız maskesi taktığı görülmektedir. Böylece doktorlardan hastaya herhangi bir virüsün geçmesi ve hastanın enfeksiyon kapması önlenmektedir. Ağız maskeleri daha birçok alanda kullanılmaktadır. İnşaat sektörünü ele alalım mesela. İnşaat alanlarında oluşan toz bulutları hava yoluyla insanlara geçerek, onların sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Ağız maskeleri bu alanlarda kullanılmakta, bireyin hem ağzını, hem de burnunu kapatarak onların toz yutmalarını engellemektedir. Özellikle toza alerjisi olan insanların ağız maskesi takması çok önemlidir.

Gündelik yaşamın olumsuz çevre koşullarından korunmak için bir ağız maskesi satın alabilirsiniz. Birçok zararlı maddeyi solunum yoluyla almamak için bu maskeler mutlaka takılmak durumundadır. Ağız maskeleri P1, P2, P3 olmak üzere koruma seviyesine göre sınıflandırılmaktadır. Siz de toz yoğunluğuna göre bir ağız maskesi seçebilirsiniz. Ağız maskelerinin üzerinde bulunan lastikler maskenin başa geçirilmesini sağlar. Maskenin burun kısmında bulunan klipsini sıkarak maskenizi yüzünüze oturtabilirsiniz. Ağız maskelerinin belirli bir kullanım ömrü vardır. Kullanım ömrü dolan maskeleri yenilemeyi asla unutmayınız.

Sağlık ihmale gelmez. Sağlığınızı ciddiye alın ve ihtiyacınız olan ağız maskelerini almayı ihmal etmeyin.

AĞIZ MASKESİ TAKMANIN AVANTAJLARI

Enfeksiyon ve virüslerin insanlara bulaşması daha çok ağız yoluyla gerçekleşmektedir. Hele hele grip salgını patlak verdiğinde bu hastalığa yakalanmamak için ya da bu hastalığı başka insanlara bulaştırmamak için ağız maskesi kullanmanız gerekebilir. Ağız maskesi kullanmak, havadan solunum yoluyla bulaşabilecek virüslerden korunmanızı sağlayacaktır. Ağız maskeleri, sizleri herhangi bir virüsten de koruyacaktır. Ağız maskeleri ile sadece ağzınızı değil, burnunuzu da kapatmış olacaksınız. Böylelikle hem tozun yutulması engellenecek, hem de tozun solunması önlenecektir. Bu ürünlerden faydalanarak daha sağlıklı, daha rahat bir yaşam sürdürebilirsiniz. Solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklardan korunmak için ağız maskelerinden destek almalısınız. Maskelerin kullanım süresi hastalığın durumuna göre değişebilir. Maskeler tek başına tedavi edici bir unsur olmasa da, hastaların iyileşme sürecine olumlu katkılar sağladığı unutulmamalıdır.

 

  1. Toptan sözleşmeli alım gelip kendileri görüşmek istiyor ben aracı değilim sadece arkadaşım alacak kişi