Toptan A4 Fotokopi Kağıdı

Toptan A4 Fotokopi Kağıdı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Bir Paket Master A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatı:2,52$+KDV

Navigatör A4 Fotokopi Kağıd Fiyatı : 2,85$ + KDV

COPYLASER A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatı : 2,65$ + KDV

Vera A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatı : 2,70 $+ KDV

Vera A3 Fotokopi Kağıdı ve A5 Fotokopi Kağıdı

Bir çok konuda olduğu gibi toptan A4 kağıt konusunda da önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.Cebinize uygun en ekonomik fiyatlarla yine karşınızdayız. Bu fiyat avantajlarına sahip olmak için bizi arayınız

ETİKETİN OLDUĞU HER YERDE EN UYGUN FİYATI BİZ VERİRİZ

Kağıt sektörü piyasalarda en geniş paya sahip sektörlerden biridir. Malum insanların kağıda olan ihtiyacı çok ciddi boyutlardadır.Evlerde, okullarda, ofislerde ve daha birçok yerde en sık kullanılan malzemedir a4 kağıtları. Dolayısıyla a4 kağıdına olan ihtiyaç hiçbir zaman bitmez. Bu nedenle kağıt ihtiyacımızı karşılamak için en uygun ekonomik fiyatlara yöneliriz. Ekonomik olduğunu düşündüğünüz a4 kağıtları, eğer gramajı düşük ise, basım esnasında baskı kalitesini düşürebilir. Bu da fazla mürekkep harcanmasına yol açar. O halde hem ekonomik hem de kaliteli a4 kağıtlarını tercih etmelisiniz. Böylece kağıt ihtiyacınızı yüksek tutarda ödemeler yapmadan da sadece firmamıza ulaşarak karşılayabilirsiniz.

STOKLARINIZDA MUTLAKA TOPLU A4 KAĞIDI BULUNDURUN

Bilinçli bir tüketici, bitmek bilmeyen kağıt ihtiyacı karşısında herzaman tedbirli olmalıdır. Hele hele sürekli fotokopi çekilen bir iş yerinde mutlaka toplu a4 kağıdı stoğuna ihtiyaç vardır. A4 kağıtları renk, kalite, cins ve kalınlık gibi bir çok yönden çeşitliliğe sahiptir. Bunun en iyi ispatı, yıllarca arşivlerde bekleyen sararmış kağıtlardır.Oysa bazı kağıtlar da tıpkı ilk günkü gibi beyazlığını korumuştur. İşte bunun sebebi kağıdın farklı olmasıdır. Siz de çıktı alırken hayatınızın şokunu yaşamak istemiyorsanız kaliteli a4 kağıdı tercih ediniz. Bu kağıdı ofisinizde kullanmayı düşünüyorsanız ortalama gramajı 80 gram olan kağıtları satın almalısınız. Bir mimarlık bürosuna sahip iseniz, daha yüksek gramajlı kağıtları tercih etmelisiniz.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİYLE TOPTAN A4 KAĞIDINI BİZDEN ALIN

Bu kağıtları toptan alarak akıllılık etmiş olursunuz. Bu sayede uygun fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz.Çünkü alım yapacağınız adet, fiyat konusunda oldukça belirleyicidir. 80 gram 500 adet fotokopi kağıdı 21 TL'den başlayan fiyatlarla sizleri beklemektedir. 80 gram 2500 adet 1 koli fotokopisi kağıtları ise 97 TL'den başlayan fiyatlarla sizlerle.

A4 KAĞITLARINDA KALİTE BASAMAKLARI

Fotokopi Kağıdı olarak da bilinen a4 kâğıtlarında gramaj farkı(kağıdın 1 metrekaresinin ağırlığı ) vardır. Çok ağır kağıtlar fayda sağlamadığı gibi çok düşük gramajlı kağıtlar da işinizi görmez. Burada önemli olan altın oranı yakalamaktır.A4 kağıtlarındaki nem oranı çok önemlidir. Bu nem maksimum seviyede olmalıdır. Bu sayede kağıt kırışmaz, kırılmaz ve mürekkep dağılmaz.

KALİTESİZ A4 KAĞIDINA DİKKAT

Kalitesiz a4'ler kartuştaki mürekkebi sömürür. Siz de suçu yazıcıya atarsınız. Halbuki işin aslı öyle değil. Burada "perdah" adı verilen kağıtlardaki yüzey düzgünlüğü başrol oynuyor. Yüzeyi düzgün olmayan kağıtlar mürekkebi fazlaca çektiğinden kartuşun ömrü kısalıyor.Ayrıca yüzeyi düzgün olmayan kağıtlardaki bu pürüz, baskının kalitesini de olumsuz etkiler. Bunun sonucunda kartuş harcamalarınız yükselir ve israfın önünü açar.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle