Tüm İmalatçı ve Üretici Firmaların Toptan Ürün Satış Platformu

Miniorg.net ithalatçı ve imalatçı firmaların, kategori bazlı ürünlerini sergilediği ve müşterilerin sorularına cevap verdiği bir sitedir. Amacımız; toptan satış yapan ithalatçı ve imalatçı firmaların ürünlerini ve hangi amaca yönelik olarak satacakları perakende müşterilerine sergilediği ve pazarlama imkânı bulacağı bir ortam hazırlamaktır.

Miniorg.net olarak önceliğimiz daima pazarlama tarafında sorunlar yaşayan ithalatçı ve imalatçı firmaların müşteri arayışına çözüm bulmaktır. Toptan satış yapan firmalar miniorg.net üzerinden ürünlerini tanıtabilirler. Toptan tedarikçi arayan perakendeciler de satacakları ürünün toptancısına ulaşabilirler.

İthalat ve imalat pazarının en büyük sorunlarından biri ürünleri doğru anlatıp, doğru müşteriyi bulmaktır. Miniorg.net olarak bu soruna çözüm bulmakta ve tedarikçinin ürün tanıtma ihtiyacına karşılık vermekteyiz. Perakendeci firmaların da en büyük sorunlarından biri tüketiciye sunulacak malı tedarik edecek güvenilir bir tedarikçi bulmaktır. Miniorg.net sitesinde her ithalatçı ve imalatçı, dekorasyondan tıbbi malzemeye, eğlence aksesuarlarından oyuncağa, teknik malzemelerden gündelik ihtiyaçlara kadar her alandaki ürünleri hakkında bilgi paylaşabilir ve tedarikçi olmayı hedeflediği perakende müşterilerinin sorularına cevap verebilir. Perakendeciler de kategorilere ayrılmış olan ürünlerden kendilerine uygun olanı bulabilir ve tedarikçilerle iletişim kurabilirler.